Відбулося засідання районної Комісії з питань надання населенню житлових субсидій, пільг та призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям

Дата: 15.01.2020 10:01

14 січня 2020 року в приміщенні Управління праці та соціального захисту населення Тиврівської районної державної адміністрації відбулося засідання районної Комісії з питань надання населенню житлових субсидій, пільг та призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям.

На засіданні комісії розглянуто ряд питань:

Призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям. Було розглянуто 1 справу та прийняте позитивне рішення про призначення допомоги.

Призначення субсидій на оплату житлово – комунальних послуг. Було розглянуто 45 справ, з них – по 41 справі прийно позитивне рішення про призначення та по 4 справах було відмовлено у призначенні.

Призначення пільг на житлово – комунальні послуги. Було розглянуто 6 справ та по всіх прийнято позитивне рішення про призначення.