Тиврівська Районна Державна Адміністрація
Вінницька область, Тиврівський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Вінницька обласна служба зайнятості запрошує роботодавців до співпраці

Дата: 14.01.2020 16:34
Кількість переглядів: 370

Служба зайнятості продовжує модернізуватися та вдосконалюватися. В минулому 2019 році запрацювали кар’єрні радники, а з 01 січня 2020 року по всій мережі центрів зайнятості України стартував інститут «Консультант роботодавця».

«Змінюється час і змінюємось ми. Рушійною частиною інноваційного розвитку служби зайнятості є сучасні методи пошуку та підбору персоналу, вміння вести переговори, креативність та гнучкість у вирішенні поставлених завдань, розуміння світових тенденцій та трендів у пошуку працівників, здійснення постійного моніторингу і аналізу вакансій в базі даних Єдиної інформаційно-аналітичної системи державної служби зайнятості та інших джерелах. Все це максимально сприятиме у підборі кваліфікованих кадрів роботодавцям. Консультанти роботодавців є експертами ринку праці, які застосовують у своїй роботі елементи рекрутингу щоб знайти потрібного працівника», - розповідає директор Вінницького обласного центру зайнятості Галина Скоковська.

Якщо ви запитаєте у чому перевага співпраці роботодавців із державною службою зайнятості, то маємо відповідь, причому обґрунтовану і переконливу.

По перше, всі послуги державної служби зайнятості є безкоштовними.

По друге, державна служба зайнятості володіє найбільшою базою шукачів роботи та безробітних, які розподіляться на профільні групи, що сприяє якості підбору необхідних фахівців та скороченню терміну укомплектування вакансій.

По третє, державна служба зайнятості є єдиною структурою, що має можливість здійснити підготовку кадрів (підвищення кваліфікації) на вимогу роботодавця. Ми маємо центри професійно-технічної освіти державної служби зайнятості, які орієнтовані на навчання дорослого населення та оснащені сучасним обладнанням.

По четверте, служба зайнятості здійснює компенсаційні та стимулюючі виплати роботодавцям за працевлаштування певних категорій громадян на нові робочі місця.

Ми здійснюємо системне надання на безоплатній основі  індивідуальних та групових консультацій з питань організації та провадження підприємницької діяльності із залученням представників Держпраці, ПФУ, ДФС та ін.

Разом з нами у роботодавців є можливість широкої презентації підприємства та формування його позитивного іміджу шляхом участі в інформаційно-роз’яснювальних заходах, а також проведення співбесід з претендентами безпосередньо під час проведення таких заходів.

І головне ми маємо зручні у використанні електронні сервіси, ознайомитись з якими можна зайшовши на наш сайт https://vin.dcz.gov.ua.

Погодьтесь, володіючи такими потужними ресурсами, державна служба зайнятості має безперечні переваги для роботодавців, що потребують персоналу для впровадження і розвитку свого бізнесу.

Відділ інформаційної роботи 
Вінницького обласного центру зайнятості


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень