Тиврівська Районна Державна Адміністрація
Вінницька область, Тиврівський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Незаконний гральний бізнес, заправки і вирубка лісів – основні питання Урядової селекторної наради

Дата: 11.01.2020 08:50
Кількість переглядів: 74

10 січня, в приміщенні Будинку Уряду відбулася Всеукраїнська селекторна нарада в режимі відеоконференції під головуванням прем’єр-міністра України Олексія Гончарука.

Порядок денний наради передбачав обговорення питань щодо здійснення заходів із припинення незаконної діяльності закладів грального бізнесу, що функціонують під виглядом лотерей і гральних клубів, заходів з протидії нелегальному обігу деревини, нелегальному обігу та роздрібній торгівлі пальним. Участь у Всеукраїнській селекторній нараді взяли голови облдержадміністрацій та їх заступники, керівники прокуратури та поліції в регіонах, а також керівники відомств і служб, дотичних до вирішення зазначених питань.

Вінниччину в обласній студії селекторного зв’язку представляв голова облдержадміністрації Владислав Скальський. На нараді також були присутні прокурор Вінницької області Костянтин Мерімерін, керівник Головного управління Національної поліції у Вінницькій області Юрій Педос та перший заступник голови ОДА Сергій Здітовецький.

Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук розпочав нараду із короткого аналізу поточного стану справ та заклику не просто сфокусувати увагу регіонів на озвучених питаннях, а й прискорити виконання цих важливих для областей та Уряду завдань.

Він акцентував увагу керівників регіонів на необхідності проведення ефективної інформаційно-роз’яснювальної роботи серед населення.

«Теза дуже проста – якщо ти не працюєш в цій державі по закону, ти не працюєш взагалі, – наголосив Олексій Гончарук.– Легальний бізнес держава буде всіляко захищати і підтримувати, а тіньовому тут не місце».

Нагадаємо, що тема нелегального ринку пального — одна з актуальних проблем, над вирішенням якої спільно з регіонами наразі працює Уряд. Основний месидж керівника Уряду – або легалізація і отримання ліцензії, або демонтаж і закриття – альтернативи не існує. Відтак, боротьба з нелегальними АЗС має відбуватися в активному режимі з ефективним налагодженням комунікацій між відповідними службами.

Варто зазначити, що на Вінниччині відповідним розпорядженням голови ОДА Владислава Скальського від 27 грудня 2019 року № 990 створено міжвідомчу робочу групу для координації спільних заходів щодо боротьби із нелегальним обігом і роздрібною торгівлею пальним. Очолив робочу групу перший заступник голови ОДА Сергій Здітовецький. 

Інше питання порядку денного – гральний бізнес, який маскується під виглядом лотерей.

«Зали гральних автоматів під будь-якими вивісками мають повністю зникнути», – наголосив прем’єр-міністр. Він доручив керівникам регіонів спільно із правоохоронними органами посилити роботу на місцях, адекватно та в рамках закону реагувати на діяльність таких закладів.

Заключним питанням, яке обговорювалося під час наради став облік деревини.

«Дедлайн на запровадження системи електронного обліку деревини – 1 лютого.  Завдяки системі електронного обліку деревини держава має можливість багатоступеневого контролю, відтак, значно зменшується тіньовий обіг деревини», – зазначив очільник Уряду.

Підбиваючи підсумки почутого під час наради, голова облдержадміністрації Владислав Скальський дав керівникам структурних підрозділів відповідні доручення щодо вирішення пріоритетних завдань Уряду на найближчий час.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень