Торік майже 4 млн грн надійшло до бюджетів Вінниччині за надані адміністративні послуги сфері земельних відносин

Дата: 10.01.2020 14:14

В минулому році фахівці органів Держгеокадастру у Вінницькій області спрямували до місцевих бюджетів регіону 3 млн 982 тис. грн. за надані громадянам адміністративні послуги з ведення Державного земельного кадастру.

Найбільші надходження коштів – 3 млн 747 тис. грн. – бюджети отримали за надання витягів з Державного земельного кадастру про земельну ділянку. Державні кадастрові реєстратори видали понад 39 тис. таких документів.

Загалом з початку року фахівці Держгеокадастру Вінниччини надали громадянам майже 224 тис. адміністративних послуг з ведення Державного земельного кадастру. Переважну більшість з них – 182 тис., або 81% від загальної кількості – громадяни отримали на безоплатній основі.

Найбільшою популярністю серед безоплатних адміністративних послуг користуються послуги з державної реєстрації земельної ділянки, а також надання витягів з Державного земельного кадастру про земельну ділянку на підтвердження державної реєстрації земельної ділянки майже 68 тис. та 68 тис. послуг відповідно