Тиврівська Районна Державна Адміністрація
Вінницька область, Тиврівський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Володимир Усатюк - переможець обласного конкурс журналістських робіт «Моя Вінниччина»

Дата: 27.12.2019 11:36
Кількість переглядів: 157

Вчора в облдержадміністрації   голова ОДА Владислав Скальський вручив дипломи та грошові винагороди   журналістам – переможцям  обласного конкурсу журналістських робіт «Моя Вінниччина». Серед них і наш земляк - Володимир Усатюк - головний редактор районної газети "Маяк".


Конкурс запроваджено Департаментом інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації у 2018 році. Його основна мета   -  посилення уваги журналістів до глибокого і об’єктивного висвітлення питань економіки і політики, соціальних проблем області  і країни загалом. Журналісти подавали конкурсні роботи з 6 червня по 12 листопада поточного року.

«Дуже радий вітати в переддень Новорічних та Різдвяних свят переможців обласного конкурсу журналістів «Моя Вінниччина»,- зазначив голова ОДА.- Закінчується 2019 рік, рік виборів, в якому було дуже багато інформаційної роботи. Головна вимога суспільства – отримувати вчасну якісну об’єктивну інформацію. Впевнений, що Вінницька обласна державна адміністрація буде ще більш активною  як щодо висвітлення своєї діяльності  так  і в підтримці журналістської спільноти регіону. Другий рік поспіль в області проводиться такий конкурс, приємно констатувати,що у цьому році ми маємо  дещо більшу кількість учасників – 72 проти 69 у минулому.

Владислав Скальський відмітив загальний високий рівень робіт, поданих на конкурс , підкресливши, що конкуренція була досить серйозною, тож іноді розрив між номінантами складав від 1 до 3 балів.

«Важливо,що всі учасники конкурсу  - професійні журналісти, ті люди, які розуміють свій вплив на аудиторію. Вінницька область варта того, щоб про неї говорили і писали а саме – писали фахово і цікаво»,- підкреслив очільник області.

Користуючись нагодою, перед процедурою нагородження. Владислав Скальський поспілкувався із журналістами та відповів на запитання.

         Нагадаємо: переможці конкурсу визначались в 3-х номінаціях: «Краща стаття», «Краща онлайн-публікація» та «Кращий радіо- або відеоматеріал». До участі допускалися матеріали, оприлюднені у поточному році. Кожен учасник мав можливість подати до трьох конкурсних робіт і брати участь лише в одній номінації.

Переможців у кожній номінації нагороджено дипломами і грошовою винагородою. Всього бюджет конкурсу журналістських робіт «Моя Вінниччина»  у 2019 році становить  100 тис. грн..

Фінансування конкурсу здійснюється за рахунок коштів обласного бюджету відповідно до Регіональної  програми сприяння розвитку інформаційного простору та громадянського суспільства у Вінницькій  області на 2019 - 2021 роки, затвердженої рішенням 36 сесії Вінницької обласної Ради 7 скликання від 04 грудня 2018 року.

         На конкурс подано 72 роботи:

  • у номінації «Краща стаття» - 33 роботи;
  • «Краща онлайн-публікація» - 14 робіт;
  • «Кращий радіо- або відеоматеріал» - 25 робіт.

Кожен член конкурсної комісії отримав оціночні листи, на яких, після ознайомлення із поданими матеріалами за встановленими критеріями, оцінив роботи за 5-ти бальною системою. Відповідно до встановлених балів і визначилися переможці.

Список журналістів – переможців обласного конкурсу журналістських робіт «Моя Вінниччина»  у 2019 році публікуємо нижче.

Номінація «Краща стаття»:

І місце: Шуткевич О.М. стаття «Її воліли мати в гардеробах усі європейські модниці» - 257 балів, Всеукраїнська газета «День»;

ІІ місце: Скрипник В.С. стаття «Уже без нього «У Карпатах ходить осінь»: його пісні співали Івасюк, Яремчук, Зінкевич, Ротару…» - 246 бали, газета «Голос України»;

ІІ місце: Шабельник Л.В. стаття «У селі Бондурівка є тепер «Журавлик» - 225 балів, Чечельник газета «Чечельницький вісник»;

ІІІ місце: Савченко А.К. стаття «Увірвався терпець» - 216 балів, Тростянець газета «Тростянецькі вісті»;

ІІІ місце: Усатюк В.В. стаття «Перший Всеукраїнський день пам’яті постраждалих за віру» - 213 балів, Тиврів газета «Маяк»;

ІІІ місце: Олійник А.В. стаття «Хмільничанка на польській сцені» - 211 балів, Хмільник газета «Життєві обрії».

Номінація «Кращий радіо- або відеоматеріал»:

І місце: Зулінська К.Ю. матеріал «В’язні кремля» - 229 балів, ІТА «ВІТА»;

ІІ місце: Микитенко М.Л. матеріал «Насилля в родині» - 228 балів, , ІТА «ВІТА»;

ІІ місце: Хоменко А.Г. матеріал «Росошанська ОТГ» - 216 балів, ІТА «ВІТА»;

ІІІ місце: Корж І.В. матеріал «Співфінансування ремонту доріг» - 213 балів, ІТА «ВІТА».

ІІІ місце: Супрун М.В. матеріал «Дім мама» - 209 балів, ІТА «ВІТА».

ІІІ місце: Орлова Т.М. матеріал «Протистояння в Козятині» - 202 балів, ІТА «ВІТА».

Номінація «Краща онлайн-публікація»:

І місце: Чорнописка В.О. стаття «Скрипаль на даху синагоги і мистецтво на заводі. Під час фестивалю Шаргород відкрив таємниці трьох народів» - 218 балів, Сайт Вінниця.info;

ІІ місце: Маліновська М.В. стаття «Викиди сірководню продовжують отруювати людей на Вінниччині» - 210 балів, Сайт «Власно»;

ІІ місце: Оленін А.В. стаття «Спірна земля чи неповага до приватної власності: хронічки одного рейдерства на Вінниччині» - 186 балів, Сайт «Власно»;

ІІІ місце: Чорнопиский М.В. стаття «5 досягнень за останні 5 років» - 181 бал, Інформ портал «Vinbazar.com»;

ІІІ місце: Гуцал М.В. стаття «Не думала, що стану багатодітною мамою». Історія барчанки Н.Малицької та її родини» - 161 бал, Бар News.City.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень