Безпека дітей перед усім!!!

Дата: 19.12.2019 16:28

17 грудня під час проведення позапланової перевірки у Спеціалізованій Сутисківській загальноосвітній школі-інтернаті та загальноосвітній школі І-ІІІ ст. селища Тиврів фахівці Тиврівського районного сектору ГУ ДСНС України у Вінницькій області провели навчальну евакуацію на випадок виникнення пожежі або іншої надзвичайної ситуації.

Спочатку рятувальники провели позапланову перевірку протипожежного стану даного об'єкту. Перевірялись стан та утримання шляхів евакуації, наявність первинних засобів пожежогасіння, систем пожежної автоматики та ін.

Також фахівці ДСНС проінструктували працівників даного закладу щодо дотримання правил пожежної безпеки у побуті. Отримані під час практичного заняття навички допоможуть працівникам навчального закладу не розгубитись в разі виникнення будь-якої надзвичайної події.

Тиврівський районний сектор
 ГУ ДСНС України у Вінницькій області