Відбулась чергова сесія районної ради

Дата: 19.12.2019 15:02

Сьогодні, 19 грудня, відбулась остання в цьому році, 32 сесія Тиврівської районної ради. На сесії також були присутні голова райдержадміністрації Віктор Бойко, голови територіальних громад району, керівники структурних підрозділів районної ради та райдержадміністрації, громадяни району.

Розпочали засідання сесії з приємного – керівники району, разом з головою РО ВФСТ «Колос» Лісниченком Віктором Трохимовичем нагородили кубками кращі сільські ради району за спортивні досягнення. Так, за підсумком року перше місце за Селищенською сільською радою, друге – за Жахнівською і третє – за Василівською. Також Віктор Трохимович вручив медаль голові Тиврівської районної ради Ярославу Красовському за зайняте Тиврівським районом І місце  в спартакіаді посадових осіб органів місцевого самоврядування та ОТГ Вінниччини.
 Всього на розгляд 32 сесії районної ради 7 скликання було винесено 23 питання:
1.    Про затвердження Програми економічного і соціального розвитку Тиврівського району на 2020 рік.
2.    Про  продовження терміну дії районних програм.
3.    Про продовження терміну дії Програми по виконанню постанови Кабінету Міністрів України від 29.04.2004 року № 558 “Про затвердження Порядку призначення і виплати компенсації фізичним особам,які надають соціальні послуги”
4.    Про  затвердження рішення «Про продовження терміну дії та внесення доповненьдо Програми кадрового забезпечення медичної галузі району (місцеві стимули)» в новій редакції.
5.    Про внесення змін до Програми забезпечення виконання Тиврівською районною державною адміністрацією делегованих їй районною повноважень».
6.    Про  внесення змін та доповнень до районної комплексної програми  «Турбота» на 2017-2020 роки.
7.    Про перейменування посад працівників виконавчого апарату районної ради.
8.    Про присвоєння рангу посадової особи місцевого самоврядування голові районної ради.
9.    Про умови оплати праці   голови районної ради.
10.    Про затвердження  Положення про порядок використання коштів фонду депутата районної ради  на 2020 рік.
11.    Про розпорядження голови районної ради.
12.    Про розпорядження  голови райдержадміністрації  та першого заступника голови райдержадміністрації.
13.    Про внесення змін до рішення 27 сесії районної ради 7 скликання від 18 грудня 2018р. №567 «Про районний бюджет на 2019 рік».
14.    Про затвердження фінансового плану КНП «Тиврівська ЦРЛ»на 2019рік в новій редакції.
15.    Про затвердження змін до  фінансового плану на 2019 рік Комунального некомерційного підприємства «Тиврівський  РЦПМСД».
16.    Про  районний  бюджет на 2020 рік.
17.    Про затвердження фінансового плану КНП «Тиврівська ЦРЛ»на 2020рік в новій редакції.
18.    Про план роботи районної  ради 7 скликання на 2020 рік.
19.    Про затвердження списку присяжних Тиврівського районного суду Вінницької області.
20.    Про створення освітнього округу та визначення опорних навчальних закладів.
21.    Про надання згоди на безоплатне прийняття автомобіля КНП «Тиврівський РЦПМСД».
22.    Про надання дозволу на списання майна КНП «Тиврівська центральна районна лікарня».
23.    Про надання дозволу  Тиврівській дитячій музичній школі на виготовлення проектно-кошторисної документації.