Змагання з неолімпійських видів спорту

Дата: 18.12.2019 15:06

В спортивному залі Вінницького ВФСТ «Колос» пройшли щорічні  змагання в рамках Кубка області з гирьового спорту, вага гирі (32 кг), пам'яті  майстра спорту Івана Козловського.

Збірна району в цих змаганнях посіла друге загальнокомандне місце. Чемпіонами в особистому заліку стали О.Кундис, П. Кундис, І.Лютослав, призером В.Ружицький.

Володимир Ружицький напередодні облзмагань брав участь у традиційному  Білоцерківському марафоні – 42 км. 195 метрів і успішно його подолав.

А в м. Немирів завершився чемпіонат області з пауерліфтингу з триборства. Тут відзначився сутищанин М. Слободянюк, який в сумі триборства зафіксував вагу 575 кг і став чемпіоном.

До трійки призерів увійшли  гніванчани А.Коваль, С. Зайцева, М. Космина.

М.Слободянюк включений до збірної області для участі в чемпіонаті України в м. Чернівці.

Повторно повідомляємо шанувальників важкої атлетики, що Максим виступаючи нещодавно на чемпіонаті України з жиму штанги, став бронзовим призером з результатом 180 кг.

Голова РО ВФСТ «Колос»
                         Лісниченко В.Т.