Аварія на Чорнобильській АЕС

Дата: 16.12.2019 08:44

14 грудня – день ліквдаторів однієї з найбільших катастроф України - аварії на Чорнобильській АЕС, аварії, до якої ніхто не був готовий. Тож напередодні, 13 грудня, на Меморіалі Слави зібрались ті, для кого цей день є особливим - ліквідатори аварії на ЧАЕС. Також покласти квіти по пам'ятного знаку прийшли керівники району та селища, працівники  установ та організацій, жителі Тиврова.

Щороку саме в день - день завершення будівництва саркофага над четвертим блоком АЕС ми вшановуємо відважних ліквідаторів, які є поруч з нами, і вклоняємося пам’яті тих, хто відійшов у небуття - зазначив у своїй промові голова райдержадміністрації Віктор Бойко.

Керівники району вручили Почесні Грамоти Тиврівської райдержадміністрації та районної ради ліквідаторам-чорнобильцям  за мужність, самовідданість і  високий  професіоналізм, виявлені під час приборкання катастрофи,  людям що віддали свої життя та здоров'я заради порятунку нашої землі від страшної техногенної аварії, наслідки якої не дають спокою людству і сьогодні.