Тиврівська Районна Державна Адміністрація
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Вінниччина долучилась до проведення Всеукраїнського тижня права

Дата: 10.12.2019 12:39
Кількість переглядів: 76

На Вінниччині заходи в рамках «Всеукраїнського тижня права» проходитимуть 9 -13 грудня 2019 року, відповідно до розпорядження голови облдержадміністрації № 722 від 18.09.19р. 

Рішення щодо проведення «Всеукраїнського тижня права»  прийняте Урядом з метою координації міністерств, центральних органів виконавчої влади, обласних та Київської міської держадміністрацій до річниці прийняття Загальної декларації прав людини. 

Передбачені розпорядженням заходи спрямовані на підвищення обізнаності громадян щодо міжнародних стандартів прав людини та механізмів їх реалізації та захисту.

Зокрема, планується організувати проведення в закладах середньої освіти виховних уроків для дітей різних вікових категорій з метою запобігання дискримінації та насильству в школі. Передбачається проведення з працівниками підприємств, установ та організацій навчання, бесід з питань реалізації і захисту прав людини. На зазначенні теми лекції відбудуться і в установах виконання покарань.

Крім того, буде проведений конкурс та презентація конкурсних робіт (короткометражних фільмів, відеороликів, мультфільмів), присвячених правам людини, а також Міжнародний правничий конкурс імені В. М. Корецького.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень