На Тиврівщині привітали військовослужбовців та працівників органів місцевого самоврядування

Дата: 06.12.2019 15:58

Сьогодні, 6 грудня, в районному Будинку культури відбулось подвійне свято – вітали військовослужбовців Збройних Сил України та працівників органів місцевого самоврядування. В залі зібрались військовослужбовці, голови, секретарі та депутати територіальних громад району, районної ради, керівники та працівники установ і організацій району, учнівська молодь, громадськість.

Дорогі солдати і офіцери, нехай і надалі буде цілеспрямованою та плідною Ваша діяльність, ніколи не вичерпується енергія і натхнення, а щира любов до України та народна повага надихають Вас на нові звершення у благородній справі служіння та захисту держави. Здоров’я, щастя, миру і злагоди Вам і Вашим родинам, - привітав військовослужбовців голова Тиврівської райдержадміністрації  Віктор Бойко. Також він привітав всіх працівників та депутатів органів місцевого самоврядування і подякував їм за плідну співпрацю.

Під оплески залу Віктор Бойко та Ярослав Красовський вручили Почесні Грамоти Тиврівської райдержадміністрації та районної ради кращим військовослужбовцям, депутатам та працівникам органів місцевого самоврядування. Присутніх також привітали військовий комісар Тиврівського районного військового комісаріату, майор Збройних Сил України Олег Чорний, Гніванський міський голова Володимир Кулешов та голова Громадської Ради при районній раді Костянтин Гавриш. Святкову атмосферу в залі створили працівники та вихованці районного Будинку культури, Тиврівської дитячої музичної школи та аматорські колективи району.