Новорічне диво для хворих дітей 2020

Дата: 27.11.2019 12:49

Благодійна організація "Благодійний фонд "Єднання спільноти" запрошує усіх небайдужих, долучитися до привітань і подарувати справжнє НОВОРІЧНЕ ДИВО - важкохворим дітям-сиротам/напівсиротам з інвалідністю, що мають важкі ураження ЦНС (центральної нервової системи), ДЦП (дитячий церебральний параліч), Синдром Аутизму, Синдром Дауна та супутні до них гормональні порушення.

Наразі, під опікою благодійної організації - три тисячі хворих дітей з різних куточків України, які з нетерпінням чекають на день Святого Миколая, Новий Рік та Різдво Христове!   Переважна більшість підопічних дітей - це діти-переселенці із зони ООС (Луганської та Донецької обл.), м. Києва та багатьох інших регіонів України.

Діти, неймовірно, чутливо відносяться до новорічних свят і безмежно вірять, що Святий Миколай, ніколи не залишить їх і обов’язково завітає із смачним та корисним подарунком!

Саме разом, ми подаруємо казковий Новорічний настрій дітям, які опинилися у важких життєвих обставинах!

?  Долучайтеся до добрих справ і разом, подаруймо «Новорічну казку» малечі!   Дякуємо за будь-яку підтримку!

Список найнеобхідніших потреб для привітань:
- Солодкі новорічні подарунки;
- Все для розвитку (ігри для дрібної моторики, набори для творчості, іграшки для тактильного контакту, музичні та сенсорні ігри);
- Нові книги для подарунків дітям від 2х до 15 років;
- Дитяче харчування (каші, пюре, соки, печиво, чай та інше);
- Гіпоалергенні анатомічні подушки (для лежачих дітей);
- Засоби гігієни (підгузки, одноразові пелюшки, вологі серветки, ватні диски та палички, зубні пасти та щітки, паперові рушники, шампуні, туалетний папір);
- Фрукти та солодощі для святкового столу (зелені яблука, банани, соки, цукерки, печиво, вафлі, мармелад, зефір та інше).

Благодійна організація "Благодійний фонд
 "Єднання спільноти"