Тиврівська Районна Державна Адміністрація
Вінницька область, Тиврівський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Реалізація вдалих бізнес-ідей – запорука розвитку області

Дата: 27.11.2019 10:41
Кількість переглядів: 99

26 листопада директор Департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку облдержадміністрації Володимир Мережко відвідав групу компаній ТОВ «Субекон», «Органік-Д» та «Нива Органік» у с. Сутиски Тиврівського району.

Перебуваючи на підприємстві ТОВ «Субекон», очільник профільного департаменту ознайомився з роботою сучасного комплексу, що розпочав свою діяльність у 2014 році та розташований на території 23 га.

Підприємство, що займається вирощуванням товарних свиней в закритому циклі, налічує 420 свиноматок в перерахунку 12 тис. голів товарних свиней на рік, що становить близько 1300 тон м’ясної продукції. Також на території підприємства працює ТОВ «Органік-Д», що займається вирощуванням та зберіганням овочевих культур. Складські приміщення дозволяють зберігати понад 3000 тонн продукції на рік.

Крім цього, керівник підприємства Андрій Чемес ознайомив керівника департаменту з сучасним підходом процесу виробництва та застосування новітніх технологій, а саме: оснащення системою комп’ютерного керування процесом виробництва та використання сучасної біогазової станції, яка дозволяє переробити відходи виробництва на високоякісні добрива та забезпечити необхідну кількість біогазу для опалення власних приміщень взимку.

Наразі комплекс налічує понад 50 постійно працюючих робітників і близько 100 працівників, які працюють сезонно. Крім цього, площа сільськогосподарських угідь, що орендується підприємством, становить 65 га, в тому числі рілля – 65 га.

Наступним кроком ініціативних підприємців – залучення інвесторів та створення Агропромислового парку, що включатиме в себе агрокомплекс, енергоцентр та свинокомплекс. Тож для реалізації бізнес-ідеї необхідна ділянка площею 400 га, на якій першочергово планується створення біогазової установки, де з тваринних відходів генеруватимуть тепло потужністю 1700 кВт/час. Крім цього, буде побудовано овочесховище та м’ясокомбінат.

Такий комплексний підхід у поєднанні всіх ланок агропромислового кластеру забезпечить роботу закритого циклу, що, в свою чергу, дозволить виробляти, зберігати та переробляти продукцію, а крім цього, сприятиме створенню нових робочих місць.

Оглянувши територію та ознайомившись із роботою підприємства, Володимир Мережко відзначив перспективність реалізації бізнес-ідеї та зауважив про подальшу підтримку та сприяння з боку обласної державної адміністрації.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень