На Тиврівщині вшанували пам`ять жертв голодоморів в Україні

Дата: 25.11.2019 13:18

Остання субота листопада - вшанування пам`яті жертв голодоморів в Україні, всесвітня акція «Запали свічку пам`яті» - сучасне осмислення трагедії всього українства, спільні переживання горя від людських втрат, відчуття болю наших предків, що пережили той страшний геноцид.

Біля Пам′ятного знаку жертвам Голодомору на Меморіалі Слави за участю керівництва району, представників органів виконавчої влади, організацій, установ, молоді та громадськості відбувся мітинг-реквієм до Дня пам’яті жертв голодоморів 1921-1922,1932-1933,1946-1947 років в Україні – геноциду Українського народу. О 16:00 учасники скорботних заходів долучилися до загальноукраїнської хвилини мовчання та акції «Засвіти свічку» .

Зі словами скорботи до присутніх звернулись заступник голови районної державної адміністрації Володимир Вітюк та Тиврівський селищний голова Сергій Кицишин. Біля пам’ятника жертвам Голодомору настоятель храму Вознесіння Господнього Української православної церкви Київського Патріархату протоієрей  Богдан Бицкало відправив панахиду за всіма померлими від геноциду Українського народу.

По завершенню мітингу присутні поклали колоски та лампадки до Пам′ятного знаку жертвам Голодомору та поділились шматочками житнього хліба.