На Тиврівщині пройшли урочисті заходи з нагоди Дня Гідності і Свободи

Дата: 21.11.2019 16:19

6 років тому із мирної акції студентів, які вийшли на Майдан, бо мріяли про повноцінне майбутнє України у складі Європейського Союзу, розпочався  новий етап новітньої історії України. Цього дня ми вшановуємо патріотизм і мужність громадян, які восени 2004-го та в листопаді 2013 стали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини й громадянина, національних інтересів Української держави та її європейського вибору.

Тож сьогодні в смт Тиврів на Меморіалі Слави відбулись урочисті заходи  за участю голови райдержадміністрації Володимира Бойка, голови районної ради Ярослава Красовського, першого заступника голови райдержадміністрації Олександра Заворітного, Тиврівського селищного голови Сергія Кицишина, представників підприємств, установ, організацій району та учнівської молоді.

Сьогоднішній день – День Гідності і Свободи – це вшанування тих подій в історії сучасної України, які змінили життя багатьох українців, їх бачення світу, своєї держави і себе, - привітав присутніх Віктор Бойко, - сотня активістів Майдану віддали свої життя за майбутнє своєї, нашої України. Вони стояли до кінця, не злякавшись погроз і пострілів. Сьогодні боротьба за незалежність України, її суверенітет, кордони продовжується, і від зовнішньої агресії нас захищають такі ж патріоти. За цю боротьбу заплачено страшну ціну - своє життя віддали найкращі, серед яких є і наші земляки. Всі вони залишаються в пам’яті народу назавжди, стають гордістю й прикладом для майбутніх поколінь, адже їх подвиг є неоціненним для України.

Учасники зібрання хвилиною мовчання вшанували світлу пам’ять співвітчизників, які віддали свої життя за свободу та незалежність нашої держави. Урочистий мітинг завершився покладанням квітів до пам’ятного знаку Героям Небесної Сотні.