Операція «Мігрант» на Вінниччині завершилася: виявлено ще двох громадян іноземної держави, які порушили міграційне законодавство

Дата: 19.11.2019 15:34

Нагадуємо, загальнодержавне оперативно-профілактичне відпрацювання під умовною назвою «Мігрант» тривало по всій Україні з 1 березня по 19 листопада 2019 року.

Минулого тижня на території Вінницької області, завдяки діям співробітників міграційної служби Управління Козятинського УДМС України у Вінницькій області та спільним рейдам із представниками Козятинського ВП Калинівського ВП ГУ НП у Вінницькій області, виявлено двох громадян Китаю в селі Махнівка Козятинського району, які порушили міграційне законодавство. Їх притягнуто до адміністративної відповідальності. Вживаються заходи щодо повернення до країни походження.

Якщо ви володієте інформацією з приводу перебування іноземців на території країни із порушенням законодавства, звертайтеся до відділу організації запобігання нелегальній міграції, реадмісії та видворення Управління ДМС України у Вінницькій області за номером телефону (0432) 67-14-84.