ЗМАГАННЯ ВЕТЕРАНІВ

Дата: 13.11.2019 16:22

Вінницька обласна організація ВФСТ “Колос” розпочала проведення серії осінніх змагань серед ветеранських команд з футзалу та волейболу.

Під дахом СК “Колос” м. Вінниця дві збірні команди району брали участь в чемпіонаті області з футзалу (4+1).

Збірну району  40-44 років, представляла футбольна команда с.Селище. Вони перемогли футзалістів Вінницького району (4:2) і зіграли у нічию з командами Бершадського та Мурованокуриловецького районів (2:2).

За підсумками змагались ФК с. Селище посів друге місце, в 2018 році було третє.

Ветеранська команда 55 років та старші була сформована із гравців с. Ворошилівки, Жахнівки,Селище, ОТГ смт. Сутисок, м. Гнівань.

У вирішальній грі за третє місце поступились суперникам із Муровано-Куриловецького району.

Волейбольна команда кому за 40 років змагались у спортивному залі Стрижавської ЗОШ Вінницького району.

В грі за 5-6 місце перемогли команду Липовецького району(3:1).

За результатами  виступу в усіх змаганнях район входить до трійки кращих в області зі спортивно-масової роботи.

Лісниченко В.Т.
голова РО ВФСТ «Колос»