Центр зайнятості організував семінар для працівників Тиврівської райдержадміністрації

Дата: 13.11.2019 12:47

12 листопада в приміщенні райдержадміністрації працівники Тиврівської районної філії Вінницького обласного центру зайнятості провели семінар-нараду  із загальних питань зайнятості населення та стану ринку праці.

Зокрема, Павлішина Ірина Вікторівна розповіла про електронні сервіси державної служби зайнятості. Наголосила, що звертаючись за допомогою в працевлаштуванні до фахівців служби зайнятості, гарантовано отримуєш всебічну психологічну та професійну допомогу. З січня цього року запроваджено  поглиблений індивідуальний супровід безробітних кар’єрним радником, який є індивідуальним консультантом  у пошуку роботи, плануванні кар’єри та підвищенні конкурентоспроможності на ринку праці. Такий підхід дозволяє скласти профіль особи, визначити її здібності, компетентності, ступінь мотивації, готовність до змін, аби підібрати оптимальні варіанти працевлаштування.

Обертинський В’ячеслав Юрійович детально описав ситуацію на районному ринку праці, порядок реєстрації у держустанові, розмір допомоги, доцільність проведення спеціального діагностичного тестування, напрями професійного навчання, аспекти залучення до підприємницької діяльності тощо. Разом з Ніколюком Олегом Володимировичем, юристом Тиврівської районної філії Вінницького обласного центру зайнятості, відповів на всі питання, які виникали в присутніх.