Тиврівська Районна Державна Адміністрація
Вінницька область, Тиврівський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

За 12-18 місяців побудувати 100 дитячих садків, 100 шкіл, 100 стадіонів

Дата: 11.11.2019 12:00
Кількість переглядів: 69

Таку мету на найближчий рік озвучив сьогодні під час всеукраїнської селекторної наради щодо реалізації програм і проєктів регіонального розвитку Прем’єр – міністр України Олексій Гончарук.

Концентрація ресурсів з усіх джерел на конкретних об’єктах соціальної інфраструктури, кожен з яких буде гарантовано завершено  в найкоротший термін – саме це завдання поставив Глава Уряду перед учасниками  наради – головами обласних державних адміністрацій, їх заступниками та керівниками профільних департаментів. Від Вінниччини участь у нараді взяли: голова ОДА Владислав Скальський, його заступники Ігор Івасюк та Василь Броварник, директори департаментів ОДА.

На проекти, анонсовані Урядом, визначено такі джерела фінансування: обласні бюджети, ДФРР,бюджети місцевих рад, субвенція МОНу та субвенція на соціально-економічний розвиток регіонів.

Пріоритет у державному фінансуванні надаватиметься реконструкції або капітальному ремонту існуючих опорних і великих шкіл, які знаходяться в зоні розташування малокомплектних навчальних закладів, що автоматично призведе до їх оптимізації.

Для кожної побудованої і реконструйованої школи будуть закуплені шкільні автобуси за рахунок субвенції МОНу

До кожної побудованої або реконструйованої школи буде відремонтована дорога за рахунок субвенції з дорожнього фонду ОДА.

Розглядатимуться два види реконструкції чи побудови стадіонів – окрема спортивна споруда або стадіон біля опорної школи. Стандарти мають дотримуватись такі: велике футбольне поле (105х68) або середнє (40х60) з професійним штучним покриттям; наявність легкоатлетичної доріжки з професійним покриттям; поле для міні-футболу; баскетбольний майданчик з гумовим покриттям; зона воркаута; освітлення всіх майданчиків.

Тож у кожній області протягом року планується побудувати в середньому  по 5 нових об’єктів соціальної інфраструктури: садочків, шкіл, стадіонів.

Олексій Гончарук доручив регіонам у найкоротший термін (до 15 листопада) визначитись із об’єктами, які потребуватимуть державної субвенції на будівництво чи реконструкцію, надавши необхідну документацію та візуалізацію (фото) об’єктів.

Глава Уряду також озвучив ряд доручень для обласних державних адміністрацій, зокрема, стосовно погодження Перспективних планів об’єднання територіальних громад(визначення інфраструктурних мереж та розрахунків щодо спроможності  в їх обслуговуванні). «Громади мають бути спроможними» – наголосив Олексій Гончарук.

За підсумками наради, голова облдержадміністрації Владислав Скальський  дав відповідні доручення  профільним службам та департаментам ОДА.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень