Тиврівська Районна Державна Адміністрація
Вінницька область, Тиврівський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

На Вінниччині відкривали нові можливості для бізнесу у сфері публічних закупівель

Дата: 08.11.2019 14:36
Кількість переглядів: 42

На базі Вінницького обласного молодіжного центру «Квадрат» 7 листопада, за підтримки обласної державної адміністрації, проведено семінар на тему «Угода про державні закупівлі GPA - великі можливості для українського бізнесу. Універсальні поради».

Відкриваючи захід, з вітальним словом виступив директор Департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку облдержадміністрації Володимир Мережко: «Тема нашого сьогоднішнього семінару є надзвичайно актуальною, а індикатором її актуальності є велика зацікавленість, про що свідчить кількість учасників заходу. Сьогодні для влади області важливо підвищували компетенції бізнесу, який бере участь у міжнародних торгах, збільшує свій експортний потенціал, що, в свою чергу, стає передумовою можливості розширення його та присутності на різних сегментах міжнародних ринків».

Під час семінару консультанти ЄБРР Олександр Шатковський та Тарас Шимко презентували для представників бізнесу можливості укладання міжнародних договорів про публічні закупівлі. Ознайомивши присутніх з основними процедурами закупівель та діями з підготовки до участі в тендері, експерти розповіли про створення об’єднань малого та середнього бізнесу  для спільної участі у публічних тендерах.

Також в ході семінару очільник Департаменту зупинився на питанні проведення закупівель та участі у торгах на внутрішньому ринку, які здійснюються за рахунок державних коштів. Нагадав він і про зміни в законодавстві, які вступають в дію з 20 квітня 2020 року.

 «Прозорість витрачання бюджетних коштів залишається актуальним питанням. Хочу зауважити, що за результатами моніторингу сайту ProZorro обласна державна адміністрація стабільно займає третє місце серед обласних державних адміністрацій України за кількістю проведених електронних закупівель. За січень-вересень цього року бюджетними закладами, установами, організаціями, які утримуються за кошти обласного та районних бюджетів, проведено майже 16 тис. публічних закупівель, а економія коштів склала 400,8 млн грн», - зазначив Володимир Мережко.

Крім того, під час семінару експерти поінформували представників органів місцевого самоврядування про законодавчі зміни з питань проведення публічних закупівель.

Підводячи підсумки заходу,  учасники дискутували, обговорювали  відповідні теми, а також отримали від експертів практичні поради та приклади успішних  історій.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень