На Тиврівщині відзначили кращих працівників соціальної сфери!

Дата: 01.11.2019 11:34

Щороку в першу неділю листопада відзначається День працівників соціальної сфери, свято тих, хто постійно опікується проблемами людей та забезпечує їх потреби. Тож сьогодні, напередодні свята,  відбувся урочистий захід з відзначенням кращих працівників соціальної сфери Тиврівського району.

Голова Тиврівської райдержадміністрації  Віктор Бойко вручив Почесну грамоту Вінницької обласної Ради та обласної державної адміністрації начальнику служби у справах дітей райдержадміністрації Аллі Леонідівні Берегуляк, Почесні грамоти Тиврівської райдержадміністрації та районної ради кращим працівникам соціальної сфери Тиврівського району. Бажаю кожному з вас міцного здоров'я, щастя, активного довголіття, достатку, витримки у життєвих випробуваннях, невичерпної енергії для творення добра, заслуженої шани та вдячності людей, снаги і завзяття в служінні народові України!