Тиврівська Районна Державна Адміністрація
Вінницька область, Тиврівський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Під час щотижневої наради в облдержадміністрації розглянуто найважливіші питання життєдіяльності області

Дата: 28.10.2019 16:08
Кількість переглядів: 100

Голова ОДА Владислав Скальський заслухав сьогодні  на апаратній нараді інформацію про стан агропромислового комплексу області, питання освітньої галузі, медичного та соціального забезпечення, стан виконання обласного бюджету, хід опалювального сезону тощо.

Директор Департаменту агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів ОДА Микола Ткачук зазначив, що завдячуючи сприятливим погодним умовам, польові роботи в області ідуть в належному темпі. На Вінниччині намолочено сьогодні 4 млн 620 тис тонн зернових культур – це найкращий результат по Україні. Урожайність складає 64,9 ц. га, що також є найвищим показником у державі.

Микола Ткачук також поінформував, що посів озимих  в  господарствах області  відповідає плановим показникам. Більше 30 тис га зібрано цукрового буряка і більш як 1 млн тонн сировини доставлено на цукрові заводи. В області працює 6  цукрових заводів, якими вже вироблено 156 тис тонн цукру.

Директор Департаменту агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів ОДА  також надав інформацію щодо виконання орендарями договірних зобов’язань  з розрахунків за земельні частки паїв (2 млрд 492 млн грн вже виплачено землевласникам) що складає  більше 70% від договорів.

Водночас в області  найвищий  показник виплат, порівняно з іншими областями -  9,6% від нормативно-грошової оцінки.

Про стан виконання обласного бюджету інформувала заступник директора Департаменту фінансів ОДА Ірина Зубань. Зведений бюджет області виконано на 80,4% річних показників. Плани 10 місяців виконано на 101,9%. Обласний бюджет, відповідно до плану 10 місяців, виконано на 96,6%. Також посадовець повідомила головних розпорядників коштів, що розпочинається процес формування бюджету на 2020 рік та акцентувала увагу на необхідності переглянути заплановані програми, на які виділяються державні субвенції.

Коментуючи почуте, Владислав Скальський запропонував у першій декаді листопада провести зустріч для аналізу доцільності та актуальності програм, які закладаються для фінансування на наступний бюджетний рік.

Про початок опалювального періоду та проблеми, пов’язані з цим доповів  Сергій Волков – директор Департаменту житлово-комунального господарства та інфраструктури ОДА. За його словами, на даний час  в області до тепла підключено близько 45 % споживачів, теплові носії подаються в мінімальних параметрах. На поточному тижні  очікується похолодання, тож підключення тепла в оселі громадян та бюджетні установи вступить в активну фазу.

У свою чергу, в.о. директора Департаменту освіти і науки ОДА Володимир Буняк поінформував про ситуацію в освітній галузі,  директор Департаменту охорони здоров'я ОДА Людмила Грабович торкнулась питання вакцинації населення області від вірусних хвороб, зокрема, дифтерії. Посадовець підкреслила, що з 2012 року в області не було  зафіксовано жодного випадку захворюваності на дифтерію. Всі вакцини для планових щеплень і ревакцинації дітей до 6 років в області є в наявності. МОЗ дає гарантії, що  вакцинами  всі регіони будуть забезпечені на 100 %.

Щодо вакцинації дорослих, голова ОДА Владислав Скальський нагадав, що за статистикою, протистояти епідемії можна лише за умови вакцинації 95 % всього населення та закликав присутніх самим робити щеплення і пропагувати такі дії в своєму оточенні.

Під час наради також було заслухано інформацію щодо виплати субсидій про що доповіла директор Департаменту соціальної та молодіжної політики ОДА Наталя Заболотна. Вона, зокрема, зазначила, що  в області на 100% заключені договори із «Укрпоштою» щодо виплат монетизованих субсидій. В районах ведеться доопрацювання програмного забезпечення для формування виплатних відомостей. Тож посадовець запевнила, що  Вінницька область  готова до виплат, тільки чекає старту  виплат монетизованої грошової допомоги.

 Підбиваючи підсумки, Владислав Скальський дав керівникам структурних підрозділів відповідні доручення та озвучив пріоритетні завдання на поточний тиждень.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень