На Тиврівщині відзначили 75-у річницю визволення України від німецько-фашистських загарбників

Дата: 28.10.2019 16:02

28 жовтня вся наша Україна відзначає одну з найбільш значущих дат в своїй історії — День звільнення від нацистських загарбників. Тож сьогодні в смт Тиврів на Меморіалі Слави відбувся мітинг-реквієм за участю голови районної ради Ярослава Красовського, заступника голови райдержадміністрації Володимира Вітюка, Тиврівського селищного голови Сергія Кицишина, представників підприємств, установ та організацій району.

У цей день в усіх населених пунктах України вшановують пам’ять тих, хто віддав своє життя за Батьківщину, хто визволяв нашу землю від нацистських загарбників, - зазначив Володимир Вітюк, - Їх історична перемога над нацизмом дала мир і свободу народам, взаєморозуміння і розвиток демократії, що нині є дорогоцінними надбаннями усього людства.

Присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять співвітчизників, які у роки Другої світової війни віддали свої життя за свободу та незалежність нашої держави. Урочистий мітинг завершився покладанням квітів до вічного вогню на Меморіалі Слави.

Вічна слава воїнам-визволителям, які врятували нашу Україну від фашистських загарбників і зберегли її для наступних поколінь!