Новорічні та різдвяні канікули. Якими вони будуть?

Дата: 28.10.2019 11:27

На новорічно-різдвяні свята в грудні 2019 року та січні 2020 року українці в сумі відпочиватимуть 8 днів. Так, ще 10 січня Кабмін видав розпорядження № 7-р, яким рекомендував керівникам підприємств перенести робочі дні з понеділка 30 грудня на суботу 21 грудня, а з вівторка 31 грудня на суботу 28 грудня. Таким чином, згідно із документом, на Новий рік очікується 4 вихідні дні: з неділі, 29 грудня, по середу, 1 січня.

Крім того, минулого тижня, розпорядженням Кабінету Міністрів України від 23 жовтня 2019 р. № 995-р «Про перенесення робочих днів у 2020 році» уряд рекомендує керівникам підприємств, установ та організацій (крім органів Пенсійного фонду України, Українського державного підприємства поштового зв’язку “Укрпошта”, Державної казначейської служби та банківських установ) для працівників, яким установлено п’ятиденний робочий тиждень із двома вихідними днями в суботу та неділю перенести робочий день з понеділка, 6 січня, на суботу, 11 січня. Отже  на різдвяні свята українці теж матимуть 4 вихідні дні підряд - з суботи, 4 січня, по вівторок, 7 січня.