Завершився місячник Цивільного захисту

Дата: 23.10.2019 11:03

Відповідно до  «Плану основних заходів цивільного захисту області на 2019 рік», з метою удосконалення стандартів «Безпеки життєдіяльності» та «Цивільного захисту», підготовки учнів та педагогів закладів освіти до дій при надзвичайних ситуаціях  проходив «Місячника цивільного захисту» з 17 вересня по 17 жовтня.

В закладах освіти району в рамках «Місячника цивільного захисту» організовано та проведено наступні заходи:

•  інструктажі з правил безпечного поводження під час надзвичайних ситуацій;
  •  тематичні виставки у бібліотеках, відведених спеціально місцях;
  • загальношкільні лінійки;
  • тематичні уроки безпеки,
  • вчителями основ здоров’я, класними керівниками проведено бесіди, години спілкування в 1-11 класах  з охорони здоров'я, життя дітей та з питань техніки безпеки;
  •  загальношкільні конкурси  стіннівок, малюнків, виставки дитячих робіт з висвітлення знань із основ безпеки життєдіяльності;
  •  перегляд роз’яснювальних відеофільмів;
  •  тренувальні дії під час виникнення надзвичайних ситуацій;

Готувались загальноосвітніми школами відповідні матеріали для участі в районному огляді-конкурсі на кращу навчально-матеріальну базу з цивільного захисту. За результатами районного етапу та за наданими матеріалами перемогу у 2019-2020 навчальному році на належному рівні пройшли заходи з ЦЗ у Сутисківській спеціалізованій школі-інтернат, Тиврівському ліцеї-інтернаті, ЗОШ І-ІІІ ст. смт Свтиски, ЗОШ І-ІІІ ст. с.Селище, Краснянський СЗШ І-ІІІ ст., ЗОШ І-ІІ стс.Пилява, ЗОШ І-ІІ ст.с.Велика Вулига, ЗОШ І-ІІ ст.с.Сліди, ЗОШ І-ІІ ст.с.Дзвониха.

Звіти керівників загальноосвітніх шкіл району свідчать про відповідальне ставлення переважної більшості  керівного  складу структурних підрозділів та закладів освіти до питань підготовки учасників освітнього процесу і працівників галузі щодо захисту та дій у надзвичайних ситуаціях.

УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ
 ТИВРІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМ