Тиврівська Районна Державна Адміністрація
Вінницька область, Тиврівський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Владислав Скальський: В умовах децентралізації на території району залишається 3 млн грн ПДФО, сплаченого Барським машинобудівним заводом

Дата: 21.10.2019 08:54
Кількість переглядів: 99

На цьому наголосив голова обласної державної адміністрації Владислав Скальський в ході знайомства із роботою ПрАТ «Барський машинобудівний завод», який є одним з провідних підприємств області, що випускає технологічне обладнання для різних галузей промисловості.

Перебуваючи на підприємстві, Владислав Скальський мав змогу ознайомитись з асортиментом продукції, яку випускає підприємство, прослідкувати технологічні процеси її виготовлення та поспілкуватись з працівниками.

«Сьогодні я побачив підприємство, яке шукає себе в новій економічній системі, вони шукають нові види продукції і нові ринки збуту. Підприємство працює на експорт, адже четверта частина продукції йде на закордонні ринкиКрім того, середня платня на підприємстві становить 8 тис грн, а працює 320 працівників. Завдяки цьому маємо значний розмір ПДФО, яке залишається тут і дає змогу розвивати місто. Це і є той внесок, який може робити кожне підприємство в умовах децентралізації, - зауважив в ході знайомства із виробництвом Владислав Скальський. – Шукаючи  нові рішення для поточних проблем, підприємство диверсифікує свою продукцію для того, щоб був збалансовано завантажений виробничий цикл. Впевнений, що з часом вони знайдуть ще більш ефективні методи виробництва і ще більше випускатимуть своєї продукції».

Варто зазначити, що завдяки діяльності підприємства на території району залишається 3 млн грн ПДФО.

Сьогодні підприємство відомий виробничий бренд в країнах Східної і Центральної Європи. На підприємстві проведена сертифікація всіх видів виробленої продукції. Технічний рівень продукції, що випускається відповідає високим стандартам якості країн Європи.

ПрАТ «Барський машинобудівний завод» пропонує свої послуги підприємствам, установам, організаціям незалежно від форм власності в питаннях будівництва, реконструкції та подальшого обслуговування опалювальних пунктів (газових, електричних, твердопаливних).

Основна номенклатура продукції, що випускається ПрАТ «Барський машзавод», складає близько 100 найменувань. Це обладнання для консервної, кондитерської, хлібопекарської, лікеро-горілчаної, пиво-безалкогольної промисловостей. Також виготовляються побутові газові та електричні котли, котли на твердому паливі та апарати для лазень (саун) на твердому паливі. Лише котлів підприємство виготовляє близько 20 тис одиниць в рік. Підприємством проводиться виготовлення та монтаж обладнання для станцій сортування твердих побутових відходів, реконструкції та капітальний ремонт котелень, які обслуговують дошкільні навчальні заклади, школи з доукомплектуванням їх твердопаливними котлами. Зокрема, розроблено, виготовлено та поставлено на серійне виробництво машину з електричним лінійним приводом для виготовлення бубликових виробів Ж7- ДРМ.

В поточному році підприємство виконало роботи по реконструкції та капітальному ремонту котелень, які обслуговують дошкільні навчальні заклади, школи з доукомплектуванням їх твердопаливними котлами на суму – 9,4 млн. грн. Виконанням даних робіт Барським машинобудівним заводом зроблено вагомий внесок у втілення державної програми із забезпечення економії енергоресурсів та їх раціонального і ефективного використання.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень