На Вінниччині розпочато профілактичні заходи під умовною назвою «Мігрант»

Дата: 18.10.2019 14:37

Сьогодні в рамках проведення цільових профілактичних заходів «Мігрант» розпочато перевірки всіх ринків міста Вінниці та області, гуртожитків, вокзалів, автомобілів, якими керують іноземці на предмет виявлення порушників міграційного законодавства.

Відповідні заходи здійснюються відділом організації запобігання нелегальній міграції, реадмісії та видворення УДМС України у Вінницькій області разом з працівниками ГУ НП у Вінницькій області. Варто підкреслити, що іноземців перевіряють не лише на предмет їхніх підстав перебування в Україні, але й законності здійснення діяльності.

Лише в ході підготовчого етапу було виявлено 22 порушника, а всього з початку року до адміністративної відповідальності за порушення міграційного законодавства притягнуто 702 особи (у минулому році 696).

Проведення заходів триватиме.