Відбулось позачергове засідання комісії з питань захисту прав дитини

Дата: 17.10.2019 10:45

З метою здійснення соціального захисту прав та інтересів дітей району вчора, 16 жовтня, під керівництвом голови Тиврівської райдержадміністрації Віктора Бойка відбулось позачергове засідання комісії з питань захисту прав дітей.

На порядок денний засідання комісії виносилось всього три питання, але всі вони потребували нагального вирішення: про доцільність призначення опікуном дитини, яка перебуває на первинному обліку служби у справах дітей Тиврівської райдержадміністрації та потребує влаштування до сімейних форм виховання її дорослої сестри; про визначення способу участі батька у вихованні малолітньої дитини та їх спілкування; про доцільність повернення дитини матері.

Всі розглянуті сьогодні питання були попередньо ретельно вивчені працівниками служби у справах дітей. За результатами   комісія прийняла компетентні та виважені рішення, спрямовані на захист прав та інтересів дітей. Адже кожна дитина має рости в гідних умовах,  відчувати увагу та турботу про себе.