На Тиврівщині відбулись заходи до Дня захисника України

Дата: 11.10.2019 10:32

Вчора, 10 жовтня, відбулися урочистості з нагоди славних свят - Дня захисника України,  Дня українського козацтва,  свята Покрови Пресвятої Богородиці, дня утворення Української повстанської армії. В районному будинку культури вшанувати воїнів, які у всі часи відстоювали незалежність та суверенітет своєї Батьківщини зібрались військовослужбовці, рідні та близькі загиблих героїв, ветерани, працівники підприємств, установ та організацій району, учнівська молодь, жителі Тиврова. Особливими гостями стали представники Путивльської районної ради на чолі з головою, Євгеном Южаковим, яких саме приймала Тиврівська районна рада.

З повагою і шаною тиврівчан та всіх присутніх  вітав голова райдержадміністрації  Віктор Бойко, - Це свято є нагодою ще раз зазирнути до сторінок історії та згадати про звитягу предків, які славетними звершеннями здобували й відстоювали українську свободу і незалежність. Але сьогодні День захисника України – це перш за все свято нескорених, бо незважаючи на всі випробування дух українського народу не вдається зламати жодному з ворогів. Захисники України – це ті, для кого поняття – честь, гідність, сила, витримка і відповідальність – не просто слова. Це ті, хто готовий не на словах, а на ділі повсякчас захищати свою родину, свій народ, свою країну!

За виявлений подвиг,  особисту мужність  та патріотизм Віктор Бойко та Лідія Колісніченко нагородили захисників Почесними грамотами Тиврівської райдержадміністрації та районної ради. Всі присутні вшанували пам’ять захисників України хвилиною тиші, делегували учнів Тиврівської школи до Меморіалу Слави покласти квіти до могил та пам’ятних знаків захисників України. І нікого не залишило байдужим  вшанування матерів та близьких наших Героїв, померлих та загиблих під час проведення АТО.

Працівники та юні артисти Районного Будинку культури, Тиврівської дитячої музичної школи,  дитячого танцювального колективу «Калинонька» та хор ветеранів "Пам'ять" підготували незабутній концерт.