Тиврівські баскетболісти – бронзові призери чемпіонату Вінницької області

Дата: 09.10.2019 12:31

Нещодавно відбувся чемпіонат Вінницької області з баскетболу серед юнаків 2003 р.н. та молодші під егідою обласної федерації баскетболу і управління фізичної культури та спорту облдержадміністрації. В змаганнях взяли участь вісім команд з різних куточків області, які методом жеребкування було розділено на дві групи по чотири команди.

В квартеті команд, які змагалися в м. Вінниця (спортивний зал «Баско») були представлені баскетболісти з смт. Тиврів – вихованці спортивної секції, яка функціонує при селищній раді. У напруженому та видовищному першому матчі тиврівські баскетболісти поступилися флагману юнацького баскетболу на Вінниччині – команді МСДЮСШОР (міської спеціалізованої дитячо – юнацької спортивної школи олімпійського резерву з баскетболу – постійному учаснику дитячо – юнацької баскетбольної ліги України) з рахунком 40:47. У наступних поєдинках було здолано однолітків з ДЮСШ Вінницького району з рахунком 66:11 та ДЮСШ Барського району (44:30). Таким чином, здобувши друге місце у своїй групі, баскетболісти з Тиврова зустрілися з командою ДЮСШ м. Іллінці у грі за 3 – 4 місця чемпіонату області у спортивному залі Калинівського технологічного коледжу. У драматичному та напруженому поєдинку з рахунком 45:41 перемогу здобули тиврівські баскетболісти а разом із нею звання бронзового призера чемпіонату Вінницької області. Чемпіоном області стали юнаки Вінницької МСДЮСШОР, які у вирішальному поєдинку обіграли баскетболістів ДЮСШ Калинівського району з рахунком 73:40.

Баскетбольний успіх кували: Лахманюк Олександр, Карук Олександр, Романський Ярослав, Баурчулу Олег, Самофал Максим, Юрець Денис, Кардаш Олександр – учні ЗОШ І-ІІІ ст. смт. Тиврів; Кирилюк Максим – учень Тиврівського ліцею – інтернату поглибленої підготовки в галузі науки; Леонов Микола – учень ЗОШ І-ІІ ст. с. Василівка.

Досягненню цього успіху сприяли: Тиврівський селищний голова Сергій Кицишин, депутати селищної ради, директор ЗОШ І-ІІІ ст. смт. Тиврів Петро Мельник.

Підготовку команди юнаків до обласних змагань з баскетболу здійснював тренер Віталій Романський.

Віктор Лісниченко – голова
Тиврівської РО ВФСТ «Колос».