Початок опалювального сезону на Тиврівщині

Дата: 08.10.2019 08:09

З метою забезпечення на території району своєчасного початку опалювального сезону, підтримки необхідного температурного режиму та запобігання масовим захворюванням населення головою Тиврівської райдержадміністрації  Віктором Бойком від 7 жовтня прийнято розпорядження №252 «Про початок опалювального сезону 2019-2020 років у районі».

Опалювальний сезон 2019 – 2020 років у населених пунктах району для бюджетної сфери та інших категорій споживачів розпочнеться при збереженні середньодобової температури зовнішнього повітря +8 градусів протягом трьох діб, для населення – з  16 жовтня 2019 року. Також з 16 жовтня управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації розпочне нарахування пільг та субсидій населенню за спожитий природний газ та теплову енергію.

Розпорядження від 07 жовтня 2019 року № 252 «Про початок опалювального сезону 2019-2020 років у районі»