Відбулося перше засідання районної призовної комісії

Дата: 01.10.2019 17:08

Сьогодні, 1 жовтня, в залі засідань Тиврівської райдержадміністрації відбулося перше засідання районної призовної комісії та урочисті проводи призовників осіннього призову 2019 року на строкову службу до лав Збройних Сил України. Засідання пройшло під головуванням заступника голови райдержадміністрації Володимира Вітюка, за участю військового комісара Тиврівського районного військового комісаріату, майора збройних сил України Олега Чорного, членів районної призовної комісії, призовників та їх близьких.

«Ви, як справжні чоловіки, проявили мужність. Віримо, що під час проходження служби в українському війську ви загартуєте волю та витривалість, силу духу і фізичну виправку. Усі ми хвилюємось  і водночас пишаємось вами, бажаємо вам доброї служби, хороших друзів і  Божого благословення», - підкреслив у своєму зверненні до юнаків Володимир Вітюк.

За результатами засідання 11 призовників з району були розподілені по командам для відправки до визначених частин та підрозділів Збройних Сил України та інших військових формувань. На завершення урочистостей, голови територіальних громад району побажали юнакам міцного здоров’я, здоровими і змужнілими повернутись додому та вручили подарунки призовникам з своїх громад.