Дата: 27.09.2019 16:27

Від сьогодні на Тиврівщині запрацював оновлений сервісний центр Пенсійного фонду нового зразка.

Відкривали центр начальник головного управління Фонду Вінниччини Олена Корчака, голова Тиврівської райдержадміністрації Віктор Бойко, голова районної ради Ярослав Красовський, Тиврівський селищний голова Сергій Кицишин.
Всі відділи нового зразка побудовані за принципом прозорого офісу та оформлені в єдиному візуальному для всіх сервісних центрів стилі. Облаштовані зручні зони очікування, встановлено сучасне технічне обладнання та меблі.
На жаль, наш сервісний центр розташований на другому поверсі і не обладнаний з урахуванням вимог інклюзії. Для зручності осіб з інвалідністю перед входом є кнопка виклику працівника Пенсійного фонду.
«Сьогодні наша мета – надання якісного сервісу кожному. Саме тому, ми працюємо у напрямку підвищення рівня безбар’єрного доступу,створення простого і зручного алгоритму отримання пенсійних послуг у фахових спеціалістів для будь-якої категорії громадян», - підкреслила у своїй промові Олена Корчака.
Довідково: протягом 9 місяців поточного року до Тиврівського відділу з обслуговування громадян звернулось понад 9 тисяч відвідувачів.