На Тиврівщині привітали вчителів зі святом

Дата: 02.10.2019 17:06

У першу неділю жовтня своє свято відзначають представники однієї з найбільш шанованих у суспільстві професій – освітяни. Урочистий районний захід, приурочений до Дня вчителя, відбувся 2 жовтня в районному будинку культури.

Кожен День учителя – це привід сказати слова вдячності вчителям за їхню важку працю, терпіння, мудрість і любов, відзначити кращих по професії. Вклонитися низько вчительській долі, невтомній праці сіяча розумного, доброго, вічного сьогодні завітали голова Тиврівської райдержадміністрації Віктор Бойко, заступник голови Тиврівської райдержадміністрації Володимир Вітюк, керуюча справами виконавчого апарату районної ради Лідія Колісніченко.

Велика удача – зустріти в дитинстві, в юності по-справжньому талановитих наставників, освічених, ініціативних, мислячих і цілеспрямованих. Від ваших знань і моральних цінностей чималою мірою залежить, якими виростуть наші діти. Щиро дякую за вашу нелегку, але таку важливу працю, - привітав присутніх Віктор Бойко.

Під оплески залу багато вчителів отримували відзнаки обласного та районного рівня, квіти і музичні дарунки від колег та вихованців . Вже традиційно, педагоги дякували своїм меценатам, людям, яким небайдужа доля освітніх закладів. Пісні, що торкалися серця, щирі аплодисменти, радість і гордість за успіхи колег, багато приємних сюрпризів - захід видався особливо душевним.