На Тиврівщині відзначили День людей похилого віку

Дата: 01.10.2019 14:36

Другий місяць осені починається з особливої дати. Цього дня у всьому світі відзначають Міжнародний день людей похилого віку, проголошений 50 сесією Генеральної Асамблеї ООН, а в Україні також і День ветерана.

Це хороша нагода пильніше зосередитись на проблемах літніх людей, ще раз засвідчити всенародну повагу ветеранам війни і праці, нашим батькам і матерям, старшим друзям, за чиїми плечима нелегкі життєві дороги. Люди старшого покоління – джерело народної мудрості, їх практичний життєвий досвід – нерозривний місток, який з’єднує покоління.
Сьогодні з нагоди вшанування людей похилого віку та відзначення Дня ветерана у Тиврівському районному будинку культури відбувся святковий концерт.
Привітати ветеранів завітали перший заступник голови райдержадміністрації Олександр Заворітний, заступник голови районної державної адміністрації Володимир Вітюк та Тиврівський селищний голова Сергій Кицишин.
Ми можемо лише здогадуватися, скільки випробувань, болю і втрат довелося вам пережити і при цьому зберегти гідність, віру та любов, які ви пронесли через все своє життя, - привітав присутніх Олександр Заворітний, - у цей день прийміть щирі вітання і глибоку вдячність за все, що зроблено вами заради нашого майбутнього. Ваша праця, подвиг, ставлення до людей– це приклад для наслідування сучасній молоді.
Свої привітання піснею висловив народний аматорський хор ветеранів "Пам'ять", який разом з артистами районного будинку культури подарували всім присутнім святковий концерт.