Віктор Бойко: діти – це наша надія і наше майбутнє!

Дата: 01.10.2019 09:55

Вчора, 30 вересня в Україні відзначався День усиновлення. Вже традиційно, в цей день голова Тиврівської райдержадміністрації Віктор Бойко, разом з начальником служби у справах дітей Аллою Берегуляк та начальником управління освіти молоді та спорту Людмилою Касянчук завітали до багатодітної родини Робакідзе, що проживають в Тиврові.

Багатодітна родина Світлани Василівни та Зурабі Каісеровича Робакідзе виховує 3 рідних дітей та 9 усиновлених. Історія цієї сім"ї схожа на казку про рукавичку. Маючи трьох рідних доньок мріяли про сина. Бажання усиновити хлопчика було настільки потужним, що в їх оселі знайшлося місце для дев'яти малюків. Тепер це велика дружня родина, друга по Україні по кількості усиновлених дітей.

Віктор Бойко привітав велику дружню родину зі святом та висловив щиру подяку за вагомий внесок у розвиток сімейних форм виховання, побажав здоров'я, злагоди та благополуччя для родини.