На Тиврівщині відбувся перший фестиваль картоплі!

Дата: 30.09.2019 15:54

В суботу, 28 вересня, на центральній площі Тиврова відбувся перший фестиваль «Картопляфест». Світлиці з національним колоритом, дегустація страв з картоплі, веселі музики, майстер-класи, фотозони, виставки-продажі та багато, багато іншого чекало на гостей свята. Учасники фестивалю  пригощали всіх найрізноманітнішими стравами з картоплі, дітки вчились ліпити вареники – все це відбувалось під виступи художніх та самодіяльних колективів.

Підготовка пройшла на високому рівні. Я вважаю, що свято вдалося і свідченням того є велика кількість присутніх. Хочеться сподіватись, що фестиваль матиме продовження і в наступні роки. У свою чергу я дякую усім хто долучився до проведення цього дійства, хто взяв участь у його підготовці та усім хто завітав на захід! – привітав присутніх Віктор Бойко.

Ми не могли не підтримати  таку чудову ідею, адже картопля стала для українців другим хлібом, - зазначив Олександр Заворітний, - сьогоднішнє свято це можливість для нашої громади продемонструвати кращі кулінарні та творчі здібності, це привід для дружби, згуртованості, єдності й неподільності. Тож бажаю всім учасникам фестивалю відмінного настрою, приємного спілкування та гарних вражень.

Веселощі, гарний настрій, частування стравами з картоплі панували на святі. По завершенню, всі учасники фестивалю та меценати свята отримали подяки від райдержадміністрації.