Турбота про людей похилого віку

Дата: 27.09.2019 15:26

1 жовтня Міжнародний день людей похилого віку – свято, яке покликане звернути увагу на потреби старшого покоління. Повага до старших – одна з головних цінностей людської моралі.

Турбота про громадян поважного віку - необхідна кожної хвилини не як відзначення святкової дати, а як повага до людей, які своєю багаторічною працею заслуговують на глибоку пошану нащадків.
       Територіальний центр соціального обслуговування ( надання соціальних послуг) турбується про таких людей, працівники докладають максимум зусиль аби хоч трішки прикрасити  сіре буденне життя самотнім, немічним людям.
      До Дня людей похилого віку  всім громадянам поважного віку, які обслуговуються  територіальним центром було закуплено та роздано  продуктові набори в кількості  347  шт. В набір входили:  гречка, макарон, олія, печиво та чай. Працівники територіального центру  особисто привітали  з майбутнім святом  та вручили  продуктові  набори всім одиноким громадянам, які знаходяться на обслуговуванні. Підопічні територіального центру  щиро дякували  за надану допомогу.
     Турбота про людину залишається пріоритетом нашої діяльності, а професіоналізм і компетентність, високий творчий потенціал, завзяття, добрі серця та людяність стануть запорукою нових здобутків.

Завідувач відділення
 соціальної допомоги вдома