Відбулось засідання 31 сесії Тиврівської районної ради

Дата: 26.09.2019 15:21

Сьогодні, 26 серпня, голова Тиврівської райдержадміністрації Віктор Бойко взяв участь у засіданні 31 сесії районної ради 7 скликання.

В роботі сесії взяли участь: депутати Тиврівської районної ради, заступник голови райдержадміністрації Володимир Вітюк, головний редактор районної газети «Маяк» Володимир Усатюк, керівники структурних підрозділів  райдержадміністрації та районної ради, голови окремих територіальних громад та керівники установ і організацій району.
Всього на  засіданні 31 сесії було розглянуто 16 питань, зокрема:
1.    Про визнання повноважень депутата районної ради 7 скликання.
2.    Про розвиток спортивної галузі району: напрацювання, проблеми та заходи, направлені на їх подолання.
3.    Звіт директора районної дитячо-юнацької спортивної школи про виконання завдань із популяризації здорового способу життя для дітей та молоді району.
4.    Про внесення змін до районної Програми «Майбутнє Тиврівщини  в збереженні здоров’я громадян» на 2016-2020 роки
5.    Про внесення змін до  Комплексної оборонно-правоохоронної програми  Тиврівського району  на 2016- 2020  роки «Безпечна Тиврівщина – взаємна  відповідальність  влади та громад» (зі змінами).
6.    Про вилучення та передачу-приймання адміністративного приміщення.
7.    Про стан законності і правопорядку на території Тиврівського району за результатами діяльності місцевої прокуратури упродовж І півріччя 2019 року.
8.    Про внесення змін до Програми кадрового забезпечення медичної галузі району (місцеві стимули) (зі змінами).
9.    Про затвердження фінансового плану КНП «Тиврівська ЦРЛ» на 2019 рік.
10.    Про затвердження фінансового плану КНП «Тиврівська ЦРЛ» на 2020 рік.
11.    Про затвердження фінансового плану КНП «Тиврівський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» на 2020 рік
12.    Про внесення  змін  до рішення     27 сесії   районної  ради  7 скликання   від  18 грудня 2018р. № 567  “Про    районний бюджет на 2019 рік”
13.    Про статутний капітал  комунального некомерційного підприємства «Тиврівський районний центр первинної медико-санітарної допомоги».
14.    Про розпорядження голови районної ради
15.    Про розпорядження голови райдержадміністрації та першого заступника голови райдержадміністрації.
16.    Про звернення депутатів Тиврівської районної ради 7 скликання до Президента України  Зеленського В.О. щодо запровадження ринку землі сільськогосподарського призначення.
Всі питання були розглянуті, по ним прийнято відповідні позитивні рішення. Більш детально з рішеннями сесії можна ознайомитись на сайті Тиврівської районної ради