Тиврівська Районна Державна Адміністрація
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

На Вінниччині відбувся Всеукраїнський конгрес сімей

Дата: 23.09.2019 11:36
Кількість переглядів: 108

В рамках заходу, голова обласної державної адміністрації Владислав Скальський провів зустріч із послом Ватикану в Україні архієпископом Клаудіо Ґуджеротті, на якій сторони обговорили питання державно-церковних відносин.

Сьогодні, 22 вересня, під час третього, і заключного, дня Конгресу, тисячі людей з Вінниці та області, інших міст України, паломники з Польщі, Італії та США долучились до «Маршу сімей» — молитовної ходи з Пресвятими Дарами. Таким чином, віряни висловили свою підтримку інституту сім`ї в Україні. Хода супроводжувалася молитвами, релігійними піснями, музикою та проповідями священнослужителів.

Згодом, на площі Василя Стуса, відбулася Свята Меса. Очолив службу Апостольський Нунцій — посол Ватикану в Україні — архієпископ Клаудіо Ґуджеротті. Перший заступник голови ОДА Ігор Івасюк та Вінницький міський голова Сергій Моргунов привітали учасників конгресу на Вінниччині.

«В нашому регіоні відбувається знакова подія – Всеукраїнський Конгрес Сімей. Сюди прибули духовні отці, віряни – гості із Ватикану, представники різних Церков та конфесій, та ті, хто вболіває за майбутнє нашої держави та збереження інституту сім’ї, – наголосив у вітальному слові Ігор Івасюк, - Надзвичайно важливим завданням для нашого суспільства сьогодні є збереження та зміцнення сімейних цінностей. Саме вони — духовно-моральна основа громадянського суспільства та запорука єдності українського народу».

Варто зазначити, що з 20 по 22 вересня близько двадцяти тисяч віруючих з України та з-за кордону, завітали на Вінниччину для участі в заходах, присвячених темі сім’ї та сімейних цінностей. Серед почесних гостей: посол Ватикану в Україні Клаудіо Ґуджеротті, архієпископи з Ватикану, члени Всеукраїнської та обласної Ради церков та релігійних організацій та віряни. Заходи національного рівня відбулися саме на Вінниччині з ініціативи Всеукраїнської ради церков і релігійних організацій в рамках Року сім’ї.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень