Двоє героїв-рятівників з Вінниччини отримали нагороди від Президента України

Дата: 19.09.2019 09:19

У  рамках Всеукраїнської акції «Герой-рятувальник року», дипломи лауреатів Акції та цінні подарунки отримали Володимир Рудий та Світлана Юркевич з Вінниччини, які під час надзвичайних подій своїми героїчними вчинками сприяли порятунку дітей. Нагородження пройшло у Маріїнському палаці за участі Глави держави Володимира Зеленського.

Як повідомляють у  ГУ ДСНС України у Вінницькій області, загалом, десять українців отримали цінний подарунок від Президента України та диплом лауреата Акції від Голови ДСНС Миколи Чечоткіна.

Нагадаємо, що 3 липня на базі відпочинку «ЛАНИ» за адресою с. Лани Тиврівського району Володимир Рудий  врятував із басейну 4-річного Платона. А Світлана Юркевич  відзначилася своїм мужнім вчинком у червні цього року, коли врятувала із місцевої водойми в селі Чернятин Калинівського району 6-річного Віталія.