Відбулось засідання міжвідомчої ради

Дата: 18.09.2019 11:56

17 вересня під керівництвом заступника голови районної державної адміністрації Володимира Вітюка відбулося засідання міжвідомчої ради з питань сім’ї, ґендерної рівності, запобігання домашньому насильству та протидії торгівлі людьми у Тиврівському районі.

На засіданні, крім членів міжвідомчої ради, також були присутні працівники Департаменту соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації під керівництвом начальника управління праці та сімейної політики Департаменту Світлани Ярмоленко.

Питання сім'ї було, є і буде  надзвичайно важливим, - розпочав засідання Володимир Вітюк, - на жаль, далеко не кожна людина  вміє володіти даром любові й добра сімейного вогнища, тим паче в наш непростий час. Наше основне завдання - допомогти, підказати та підтримати родини, які потрапили в складні ситуації. А ще краще запобігти виникненню таких ситуацій.

Працівники облдержадміністрації підвели підсумки проведеної перевірки - в цілому залишились задоволені роботою Тиврівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, служби у справах сім’ї, управління освіти, молоді та спорту райдержадміністрації. По виявлених недоліках надані роз’яснення та методичні рекомендації.

Результатом засідання Міжвідомчої ради стала низка напрацьованих пропозицій та вироблений механізм з взаємодії суб’єктів, що здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству, торгівлі людьми та надання допомоги особам, які постраждали від зазначених проявів. А також, особливості надання захисту постраждалій особі, належного розслідування фактів насильства та притягнення кривдників до передбаченої законом відповідальності.