На Тиврівщині відзначили День фізичної культури і спорту

Дата: 16.09.2019 10:46

Щорічно у другу суботу вересня відзначається День фізичної культури і спорту. З цієї нагоди в п’ятницю, 13 вересня, на новому спортивному майданчику Тиврівського ліцею-інтернату поглибленої підготовки в галузі науки відділом сім’ї та молоді з питань фізичної культури та спорту управління освіти, молоді та спорту райдержадміністрації, під керівництвом Віталія Романського було організовано змагання з футзалу.

Сердечно вітаємо вас зі святом здоров'я, сили, краси та мужності, - привітав присутніх заступник голови райдержадміністрації Володимир Вітюк, - ви формуєте здорову націю, дбаєте про активне дозвілля громадян та примножуєте спортивну славу Тиврівщини. Бажаю вам здоров'я та благополуччя, спортивної енергії, нових трудових і творчих здобутків та спортивних перемог!
В рамках свята було нагороджено кращих спортсменів та працівників галузі фізичної культури. Грамотами управління освіти райдержадміністрації та освітянської профспілки, грошовими винагородами та солодощами було нагороджено всіх учасників змагань. Серед педагогічних працівників І місце посіла збірна команди Тростянецької та Жахнівської школи, ІІ - Тиврівська ЗОШ І-ІІІ ст., ІІІ - Тиврівський ліцей-інтернат поглибленої підготовки в галузі науки. Серед учнів: І місце -  Тиврівська ЗОШ І-ІІІ ст., ІІ - Сутисківська спеціалізована школа-інтернат. ІІІ - Тиврівський ліцей-інтернат.