Тиврівська Районна Державна Адміністрація
Вінницька область, Тиврівський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

На Вінниччині дано старт будівництву одного з найбільших у світі заводів з виробництва спортивних товарів компанії «HEAD»

Дата: 16.09.2019 09:39
Кількість переглядів: 101

13 вересня, в рамках проведення VІІ Міжнародного інвестиційного форуму «Вінниччина - бізнес в центрі України» на території Вінницького індустріального парку відбулось закладання символічної капсули на початок будівництва майбутнього заводу компанії «Head International Holding GmbH» - відомого австрійського виробника обладнання для зимових видів спорту, тенісу та підводного плавання з аквалангом.

В урочистому заході взяли участь керівники області та міста: голова облдержадміністрації Валерій Коровій, Вінницький міський голова Сергій Моргунов, а також виконавчий віце-президент, директор з виробничих питань компанії «HEAD» Геральд Скробанек, директор Департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку облдержадміністрації Володимир Мережко, директор Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Світлана Василюк, керівники провідних підприємств області, представники ГО «Вінницький Бізнес Клуб» та ЗМІ.

«Ми дуже хотіли, щоб сьогоднішнє дійство стало ще одним подарунком вінничанам напередодні  Дня народження міста Вінниці ,- підкреслив у вступному слові голова ОДА.- Коли ми говоримо про такі компанії  як HEAD, то бачимо унікальне поєднання промислової і  IT-індустрії, що,в першу чергу, дає можливість формувати нову еліту менеджерів – людей, які переймаються бізнесом, щоб топ-менеджмент був присутній у ВінниціНовий завод компанії UBC- груп, будівництво якого ми розпочинали зовсім недавно, і компанія  «HEAD», яка розміщує свої потужності поряд, вже забезпечили систему координації: проектна група UBC- груп приступила до виконання завдань для компанії  «HEAD».

Очільник області подякував усій команді міського голови  та особисто Сергію Моргунову  за  якісну і оперативну роботу на етапі підготовки до реалізації проекту.

У свою чергу, очільник Вінниці  наголосив на важливості зведення такого потужного  об'єкту.« Таке велике підприємство, яке має серйозний імідж в світі, робить наше місто ще більш привабливим для наступного потенційного інвестора. Наявність таких компанії дасть можливість в подальшому розвивати Вінницький індустріальний парк і економіку міста в цілому. Тому ми розвиваємо інфраструктуру цієї території. На сьогоднішній день ми вже забезпечили водопостачання та водовідведення, проектуємо об’єкти з електро- і газопостачання, розпочали будівництво доріг», - зазначив Вінницький міський голова Сергій Моргунов.

Директор з виробничих питань компанії «HEAD» Геральд Скробанек висловив вдячність за сприяння у реалізації проєкту  голові ОДА Валерію Коровію і Вінницькому міському голові Сергію Моргунову та запросив їх засвідчити своїми підписами дату будівництва нового заводу, а  усіх присутніх - стати свідками закладання символічної капсули.

Сьогоднішня подія символізує старт будівництва одного з найбільших у світі заводів з виробництва продукції для зимових видів спорту ,- зазначив» Геральд Скробанек.- Ми зараз на стадії проєктування, будівництво почнеться з весни наступного року. Загальна вартість проєкту становить понад 80 мільйонів євро. На початковому етапі заплановано створити 300 нових робочих місць з можливістю розширення штату до 1000 осіб. Виробництво лиж, лижних черевиків, лижних кріплень здійснюватиметься на ділянці площею 45 тис кв.м».

Виконавчий віце-президент, директор з виробничих питань компанії «HEAD» Геральд Скробанек розповів журналістам, що локації у Вінниці було надано перевагу серед шести подібних варіантів, вона виявилась найкращою. Вже у 2021 році завод дасть першу продукцію -  товари для зимового спорту (лижі, лижні черевики, лижні кріплення,) а зарплата працівників буде чесною і досить високою.

Наразі виробництво компанії  «HEAD» розташоване в Австрії, Чехії, Болгарії, Китаї. Компанія присутня у 85 країнах світу. Бренд HEAD є найбільш упізнаваниму у світі в сфері гірськолижних видів спорту.

Окремо слід зазначити, що за останні 5 років, зацікавленість до Вінницької області з боку інвесторів значно підвищилась. Як регіон, в якому створено всі належні умови для ведення бізнесу та залучення інвестицій, у цьому році планується реалізувати ще 47 інвестиційних проектів на загальну суму майже 2,5 млрд грн, що дасть змогу створити понад 1200 нових робочих місць.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень