Ярмарок вакансій.

Дата: 13.09.2019 09:46

Ефективною формою співпраці з роботодавцями щодо пошуку претендентів на вакантні  місця є проведення міні-ярмарків вакансій .

З метою укомплектування кадрами  підприємств  м.Гнівань,  зокрема ТОВ " Гніванський гранітний кар"єр,  державний професійно- технічний навчальний заклад  "Гніванський професійний ліцей", ПрАТ "Гніванський завод СЗБ",  Тиврівською районною філією  Вінницького обласного центру зайнятості  12  вересня 2019 року в приміщенні залу засідань , ТОВ" Гніванський гранітний кар"єр,  організовано та проведено  захід  -  «міні-ярмарок   вакансій».

Розпочав  захід  заступник директора  Тиврівської  районної філії Обертинський В.Ю  який  наголосив , що  головною метою даного заходу є максимальне поєднання інтересів роботодавця та незайнятого населення, та надання допомоги  безробітним у підборі відповідної роботи , а роботодавцям – у якісному підборі кадрів.   Було запропоновано  працевлаштування на  ТОВ" Гніванський гранітний кар"єр, вакансії  - токар, грохотник, знімач-укладальник заготовок, маси та готових виробів, Державний професійно- технічний навчальний заклад "Гніванський професійний ліцей",  вакансії  - керівник гуртка, майстер виробничого навчання, сестра медична,  ПрАТ "Гніванський завод СЗБ",  вакансії - слюсар- ремонтник.

Безробітні мали можливість отримати всю необхідну інформацію безпосередньо з першоджерел, ознайомитись з умовами праці на виробництві,  оплатою праці, тривалістю робочого часу і відпочинку. Також було акцентовано увагу, що підприємства забезпечують працівників соціальним пакетом та надають можливість кар'єрного росту.

В даному заході взяли участь 30 безробітних.

На завершення заходу безробітні підходили з індивідуальними запитаннями до роботодавців, також мали можливість заповнити анкети для  проходження подальшої співбесіди , отримати  роздаткові  друковані інформації , отримати   вичерпні відповіді.