Завершились спортивні ігри Вінниччини – 2019.

Дата: 13.09.2019 09:35

Протягом чотирьох місяців тривали літні спортивні ігри серед команд сільських, селищних територіальних громад Вінниччини з 9 видів спорту.

Наш район в цих іграх представляли команди і учасники Бушинецької, Великовулизької, Василівської, Дзвониської, Колюхівської, Новоміської, Черемошненської, Селищенської, Тростянецької, Жахнівської і Шершнянської територіальних громад.

В м.Вінниця на СК ДЮСОБ «Колос» відбулись завершальні два фінальних вида спорту – перетягування линви (канату) і малого футболу(7+1).

В першому виді програми сільські фізкультурники с.Василівки, Жахнівки розділили 9 -10 місця серед 14 команд області.

Драматичними виявились фінальні поєдинки в наших футболістів із с.Селище. Вигравши свою підгрупу у футболістів Немирівського, Мурованокуриловецького районів, вони у фіналі зустрілись з командою Козятинського району. ФК «Селище» впевнено виграли першу половину (2:0), відзначився Бадьорний О. У другій половині вони не змогли збільшити рахунок із-за нереалізованого пенальті. З цього моменту у нас почались неприємності. Суперники зуміли на останній хвилині зрівняти рахунок (2:2). Судді призначають серію дев’ятиметрових штрафних ударів(пенальті), їх більш влучніше пробили козятинці і стали чемпіонами спортивних ігор області.

За підсумками 9 видів спорту спартакіади, ми посіли два призових місця: з малого футболу(7+1) і настільного тенісу, вибороли дванадцять срібних, три бронзових медалі.

Здобули 215 залікових очок (у 2018 році-197 очок) і в загальнокомандному заліку посіли шосте місце серед 27 районів Вінниччини.