Проведено чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини

Дата: 12.09.2019 11:33

Сьогодні, 12 вересня, 2019 року головою райдержадміністрації Віктором Бойком проведено засідання комісії з питань захисту прав дитини Тиврівської районної державної адміністрації, на розгляд якого винесено 6 питань, а саме:

- про надання дозволу на вчинення правочину батьками та законними представниками  на прийняття в дар та на підписання договорів дарування  житлового будинку з відповідними земельними ділянками їхнім малолітнім дітям, в рівних частках;

- про виведення дитини з дитячого будинку сімейного типу;

- про перегляд плану соціального супроводження дитячого будинку сімейного типу;

- 2 питання про надання дозволу на відрахування неповнолітніх осіб із закладів базової вищої освіти (коледжів);

- про затвердження індивідуального плану дитини, яка перебуває у складних життєвих обставинах.

Розглянувши надані матеріали та заслухавши інформації доповідачів, членами комісії та учасниками засідання, було обговорено вищезгадані питання та шляхом голосування прийнято позитивні рішення.