Ситуація на Калинівському арсеналі контрольована, вогонь локалізовано

Дата: 11.09.2019 15:15

Сьогодні, близько 11.30, черговими службами арсеналу було зафіксовано задимлення на ділянці підриву нерозірваних боєприпасів технічної території бази зберігання поблизу смт Калинівка, що на Вінниччині.

У зоні задимлення зафіксовано шість вибухів боєприпасів, вивезених на визначену ділянку раніше, для подальшої утилізації.

Станом на зараз на території арсеналу працюють фахівці Державної служби із надзвичайних ситуацій, працівники Національної поліції та Військової служби правопорядку у Збройних Силах України. Вогонь поблизу складів, в яких зберігаються боєприпаси, — локалізований.

За попередньою інформацією, задимлення сталося через горіння близько двох гектарів сухої трави.

За інформацією всіх офіційних джерел, загроз для військовослужбовців та цивільного населення немає, постраждалих осіб немає. Ситуація контрольована.

Тимчасово обмежено рух автотранспорту біля військової частини.

Прохання до громадян зберігати спокій та не поширювати недостовірну інформацію.