Тиврівська Районна Державна Адміністрація
Вінницька область, Тиврівський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Вінницькі лісівники запрошують на третій обласний лісівничо-просвітницький фестиваль «Пізнай ліс»!

Дата: 05.09.2019 15:22
Кількість переглядів: 134

Лісівники пропонують гостям та учасникам фестивалю ознайомитися з флорою та фауною нашого краю, лісовими культурами та насінням, продукцією побічного користування, вирощуванням посадкового матеріалу, базовими лісорозсадниками, теплицями тощо.

Усі охочі також матимуть можливість побачити екзотичні рослини, вирощені лісівниками для озеленення населених пунктів, садиб, а також зможуть дізнатися про догляд та приживлення молодих дерев і про те, як лісівники захищають молоді насадження від природних катаклізмів і диких звірів.

Відвідувачам фестивалю презентують такі локації як: «Мисливське господарство Вінниччини», «Дикі тварини Поділля», «Найбільша в Україні вінницька популяція червонокнижного зубра».

Окремо презентують просвітницьку діяльність вінницьких лісівників.

Під час заходу відбудуться виступи членів учнівських лісництв, як діють на базі держлісгоспів.

Крім цього, передбачено презентацію держлісгоспів, різноманітні виставки, фотозони, конкурси, майстер-класи, вірші, пісні, хореографічні композиції від представників 50 учнівських лісництв області.

Суспільство повинно знати істинну правду про благородну працю лісівників-професіоналів, адже у благородній справі створення лісів майбутнього випадкових людей немає. Лісовим господарством, станом лісів, які надають здоров’я людині, мають перейматися всі.

У всіх охочих буде можливість просто відпочити, поспілкуватися з творчими, унікальними, безмежно відданими лісу людьми, які не просто працюють у лісовому господарстві, а живуть лісом.

Вінницьке обласне управління лісового та мисливського господарства, начальник управління Анатолій Бондар висловлюють подяку держлісгоспам області, педагогічним колективам, членам учнівських лісництв за вагомий внесок у проведення першого та другого обласних лісівничо-просвітницьких фестивалів, а також запрошують взяти активну участь у третьому фестивалі.

Захід розпочнеться 8 вересня о 14:00 на Фонтанній площі Центрального  парку культури і відпочинку.

Нагадаємо, що 15 вересня 2018 року у м.Вінниці пройшов перший обласний лісівничо-просвітницький фестиваль «Пізнай ліс!». Другий фестиваль був присвячений 100-річчю утворення обласного управління лісового та мисливського господарства – 14 лютого 2019 року.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень