Відбулося урочисте відкриття футбольного майданчика із штучним покриттям на базі Тиврівського ліцею - інтернату поглибленої підготовки в галузі науки

Дата: 05.09.2019 11:59

Сьогодні, 05 вересня 2019 року,  відбулася довгоочікувана подія – урочисте відкриття новозбудованого спортивного майданчика зі штучним покриттям.

Даний проект реалізовано в рамках Державної бюджетної програми "Будівництво футбольних полів зі штучним покриттям в регіонах України". Вартість спорудження об'єкта складає 1 млн. 348 тис. грн., з яких 675 тис грн кошти Державного бюджету.  (У 2017 році з районного бюджету виділено 481 тис. грн., які освоєно на здійснення підготовчих робіт (влаштування основи майданчика, спорудження огорожі та ін.). У 2019 році з бюджету Тиврівської селищної ради виділено 193,278 тис. грн. Розмір майданчика 42м. х 22м.

На урочистості з нагоди  відкриття міні-футбольного поля завітали голова обласної державної адміністрації Валерій Коровій, перший заступник директора Департаменту освіти і науки Вінницької облдержадміністрації Олена Чорна,  заступник начальника управління загальної середньої, дошкільної освіти та виховної роботи, начальник відділу інклюзивної, спеціальної освіти та виховної роботи Тетяна Лісогурська, голова районної ради Ярослав Красовський, перший заступник голови райдержадміністрації Олександр Заворітний, заступник голови райдержадміністрації Володимир Вітюк, селищний голова Сергій Кицишин, настоятель храму Вознесіння Господнього смт.Тиврів Протоієрей Богдан Бицкало, керівництво спортивних організацій та, звичайно, учні Тиврівського ліцею - інтернату поглибленої підготовки в галузі науки.

Розпочалося дійство з традиційного перерізання стрічки представниками влади та спортсменами.

Право першим привітати тиврівчан із знаменною подією було надано голові обласної державної адміністрації Валерію Коровію, який подякував вихованцям Тиврівського  ліцею - інтернату поглибленої підготовки в галузі науки за високі досягнення у навчанні та побажав нових звершень. «Спортивний майданчик збудовано завдяки спільним зусиллям. Дуже приємно відзначати, що у такий складний для країни час ми крок за кроком можемо розбудовувати  спортивну інфраструктуру Вінницької області. Адже найголовніше, що наші діти матимуть змогу підвищувати  рівень  та якість занять  фізичною культурою і спортом».

Голова облдержадміністрації підписав на пам`ять ліцеїстам футбольний м’яч. Розважали гостей показові виступи спортсменів та номерами художньої самодіяльності. Після завершення урочистостей відбувся  футбольний матч.

Відтепер, завдяки спільним зусиллям влади й громади створено належні умови для забезпечення фізичного розвитку та рухової активності дітей, популяризації здорового способу життя і підвищення престижу спорту на Тиврівщині.